Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Targi

Konferencje TEC organizowane przez szwedzki portal EVERTIQ organizowane są w wielu miejscach na świecie i stanowią platformę wymiany informacji dotycząca rynku EMS (Electronic Manufacturing Services)  i obejmuje swoim zakresem rynek dostawców i usługodawców przemysłu elektronicznego i elektrotechnicznego. Tegoroczna warszawska edycja odbędzie się w dnia 19 czerwca w Hotelu  Sound Garden w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 18.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji 12 Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, które odbędą się w Gdańsku na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO. Na targach wystawiać się będziemy wspólnie z naszym ukraińskim partnerem firmą PLUTON z Zaporoża.

Sponsorujemy wraz z PKP Energetyka, APS Energia, Elektrobudowa SA oraz Elester PKP XI konferencję naukową Modern Electric Traction 2013 organizowaną przez Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, Politechnikę Gdańską oraz Instytut Elektrotechniki. Konferencja ta organizowana cyklicznie co dwa lata, wpisała się na stałe w kalendarz najważniejszych imprez środowisk związanych z trakcją elektryczną,  podczas której następuje przepływ wiedzy ze środowisk naukowych do przemysłu i odwrotnie. 

Podczas jubileuszowych 10 Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO wystawiać się będziemy wspólnie z firma APS Energia SA. Prezentować będziemy oświetlenie LED dedykowane dla pojazdów szynowych oraz tradycyjnie wiązki między-wagonowe i między-składowe. 

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas 9 edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, która odbędzie się w dniach 11-14 października 2011 r. w Gdańsku Oliwie na terenach MTG SA przy ul. Beniowskiego 5. Podczas Targów na których wystawiamy się wspólnie z firmą QMS pokarzemy aktualną ofertę firmy dla pojazdów szynowych i podstacji trakcyjnych.