Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z kompendium o autobusach elektrycznych.

Edward Bramson, Krzysztof Staroński, Sławomir Wesołek

Od pięciu lat wspomagamy organizowany w Bydgoszczy Festiwal piosenek Jacka Kaczmarskiego "Źródło wciąż bije". W dniach 11-12 czerwca 2016 r. w Bydgoszczy odbędzie się już jego XI edycja. Zapraszamy do udziału w Festiwalu.

W bieżącym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w Konferencji EVERTIQ TEC 2016 Warszawa. Konferencja łącząca interesujące wykłady oraz prezentację oferty czołowych dostawców z obszarów technik produkcji, dostaw komponentów czy PCB.

W piątek 8 stycznia 2016r. na placu Biegańskiego miała miejsce uroczysta prezentacja autobusów hybrydowych na CNG marki Solbus, które już jeżdżą po ulicach Częstochowy. W prezentacji uczestniczyły władze oraz mieszkańcy miasta.

Podpisaliśmy umowę z firmą Lider Trading producentem autobusów SOLBUS na dostawę układu zasobnikowego do autobusów hybrydowych. Konstrukcja autobusu SOLBUS Hybrid jest w skali kraju nowatorskim rozwiązaniem opartym na silniku gazowym CNG oraz zasobniku super kondensatorowym.

Uczestniczyliśmy w  międzynarodowym projekcie badawczym "Wykorzystanie wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - podejście strategiczne". Celem projektu jest opracowanie modelu strategicznego podejścia do pozyskiwania i wykorzystywania wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.